O nás

Specialisté na přímé přenosy


Projekt vysilamezive.cz byl založen za účelem přímých přenosů z kulturních, sportovních, vzdělávacích a jiných akcí.

Vysilamezive.cz oficiálně funguje od září roku 2014, kdy jsme získali licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Prvopočátky vysílání jsou však ještě o několik měsíců starší.
V prvních měsících fungování si projekt prošel počátečními peripetiemi s kvalitou obrazu, kdy jsme velice rychle přešli od analogového signálu z kamer k digitálnímu. Už v říjnu stejného roku jsme spustili vysílání v HD kvalitě.
Začátek roku 2015 byl ve znamení masivních investicí do technologického zázemí, a nyní jsme schopni vysílat až z pěti synchronizovaných kamer a neomezeného počtu nesynchronizovaných. Přenosy jsou zpracovány na místě v režii a poté odeslány na náš server, který zabezpečuje vysílání k divákům.
Abychom byli schopni zajistit nejlepší možnou kvalitu diváckého výstupu, přecházíme postupně na technologii firmy Blackmagic Design, která představuje absolutní špičku filmové technologie na celém světě.
Náš zřizovatel, společnost Metropolitní s.r.o., nám poskytuje vysílací kapacitu postačující až pro 10 000 současných diváků.
Divákům našich přenosů nabízíme kromě vysoké kvality obrazu a zvuku také vymoženosti, na které jsou zvyklí pouze z běžného televizního vysílání, jako je profesionální komentátor, vlastní volbu záběru, replay, grafiku, vysílací studio a další.
V nejbližších měsících chystáme také další převratné novinky, na které budou diváci klasických televizí čekat ještě několik let.
Veškeré záznamy jsou umístěny v archívu a zde zůstávají dostupné po dobu minimálně jednoho roku.
Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci,  díky které dosáhnete cenového zvýhodnění i nadstandardní péče a služeb.


Těšíme se na spolupráci